0529 40 80 80

24 - 09 - 2020

Daar zijn wij trots op

Op 23 september werd door Jörgen Raymann via een livestream de winnaar van de SBCM Topperverkiezing bekend gemaakt. Wij zijn er trots op dat onze collega, Martijn Borgers, gewonnen heeft. Martijn heeft samen met een aantal collega’s in spanning de finale gevolgd, om 13:00 uur kwam dan eindelijk het verlossende woord. Volgens het SBCM moest de kandidaat voldoen aan onderstaande criteria.

  • Een Topper is iemand met SW-indicatie, iemand uit het doelgroepenregister banenafspraak of iemand met de indicatie beschut werk die werkzaam is bij of via een SW-bedrijf
  • Deze medewerker heeft vasthoudendheid en bijzondere persoonlijke inzet getoond, en daarmee  barrières overwonnen om zijn/haar  vaardigheden (basis-, werknemers- of vakvaardigheden) te ontwikkelen via training, opleiding, op de werkvloer of anders. 
  • De medewerker is met wat hij/zij geleerd heeft een stap verder gekomen in zijn/haar (loop)baan (dit kan een grotere of kleinere stap zijn).
  • De medewerker is een voorbeeld voor anderen in zijn/haar doorzettingsvermogen om te blijven leren.

De criteria die het SBCM stelt zijn absoluut van toepassing op Martijn. Hij heeft de afgelopen periode zoveel bereikt. Hij heeft een zeer waardevolle bijdrage geleverd bij het opzetten van onze backoffice Detachering&Bemiddeling. Naast dat hij gewoon goed is in zijn werk is het ook een fijne collega om mee samen te werken. Hij is zeker een voorbeeld voor anderen.

 

 

Meer lezen

07 - 09 - 2023

Groeien met Groen

Lees artikel

11 - 07 - 2023

Larcom en Alfa-college reiken praktijkverklaring uit

Lees artikel

04 - 04 - 2023

Het verhaal van Bart Goossens

Lees artikel

09 - 03 - 2023

Doorstromen van dagbesteding naar (beschut) werk

Lees artikel

21 - 02 - 2023

Samenwerking Larcom Groen en Zorgspectrum het Zand

Lees artikel

05 - 07 - 2022

Een passende plek voor iedereen

Lees artikel

23 - 06 - 2022

RVU-regeling voor sociale werkbedrijven

Lees artikel

21 - 06 - 2022

Eén plek om zowel theorie als praktijkervaring op te doen

Lees artikel

30 - 05 - 2022

Wethouder Looman tekent overeenkomst met Larcom en het Alfa-college

Lees artikel

29 - 03 - 2022

TENAX & Larcom – Buren die samenwerken

Lees artikel